Ayten Hatice Eti’den teşekkür

 19 Mayıs 2009 tarihinde ağır bir şeker koması geçirerek iki defa düşme neticesinde özel Göztepe Hastanesi’ne yatırıldım. Çok şükür beni kurtardılar, şimdi nekahat devresindeyim. 25.6.2009 tarihinde hastaneden ayrıldım.
Hasta yattığım müddet zarfında hastaneye gelerek beni ziyaret eden, telefonla geçmiş olsun dileklerini gönderen çiçek gönderen bütün dostlarıma teşekkür ederim. Sağ olsunlar, var olsunlar.
Ayrıca hastaneye gelerek, çiçek getiren Değerli Belediye Başkanımız Sn. Selami ÖZTÜRK'e beni hastaneye yatıran Garanti Bankası Emekli ve Yardım Sandığı Genel Müdürü Sn. Mehmet Ali YELKOVAN’a, Garanti Bankası Genel Müdürü Sn. Ergun Özen’e, Genel Müdür Yrd. Sn. Adnan MEMİŞ’e, diğer genel müdür vekillerine, müdürlerine ve yetkililerine, Garanti Bankası doktorlarından Sn. İbrahim YÜCELKER’e, değerli Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ferit ŞAHENK’e, emekli ve çalışan müdür ve mensuplarına teşekkür ederim.
Bilhassa Oktay DAVUTEPE’ye de teşekkür etmek istiyorum.
Ayrıca 39 gün beni tedavi eren Özel Göztepe Hastanesi Başhekimi Sn. Fikri ÇELİK’e, Dr. Ayhan BARAN’a, Dr. Mustafa VURSAVAŞ’a, Dr. Betül TAYGAR’a ve diğer hekimlere, baş hemşire Nafiye BARKUT’a, Sorumlu hemşire Şener AKPINAR’a ve tüm hemşire ile hastane görevlilerine de teşekkür ederim.
Değerli Doktorum İlhan GÜRÜN ve ailesine, uzun yıllar beraber çalıştığım Lions Dernekleri ve 118-Y Yönetim Çevresi Federasyonu Genel Yönetmeni Sn. Hıfzı ARAT’a, geçmiş dönemi Genel Yönetmeni Sn. Ali Rıza DEĞER’e, Sn. Ender CANITEZ’e, Lions dostlarıma, Garanti Bankası Yonca Kültür Derneği'ne, Ankara Kız Lisesi Mezunları Derneği'ne, Kadıköy Sanatçılar Derneği, İstanbul Kadın Ressamlar Derneği, Kadıköy Sağlık Eğitim Vakfı KASEV’e, KASDAV Gönüllüleri başkanları ve üyelerine teşekkür ederim.
Ayrıca dostlarıma, komşularıma, tüm şair, yazar ve ressam arkadaşlarıma da teşekkür ederim.
KASDAV İkinci Başkanı Sn. İnal AYDINOĞLU’na, Gazete Kadıköy’e de ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Hepinizin ilgisiyle, ayaktayım, iyileşiyorum. En derin saygılarımla..

Kadıköy’ün Annesi
(Lion, emekli banka müdürü, şair,
yazar ve ressam Ayten Hatice ETİ)